• miejsce
  • nazwa obiektu

Zielony Holender

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 660 990 536
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 22 PLN
liczba miejsc: 6


  • adres: Dzikowo, kujawsko-pomorskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki kempingowe6 osobowe1130/domek

Domy / domki

Zielony Holender to domek o powierzchni 30 m2, zawierający 2 sypialnie przeznaczone łącznie dla 4 osób. Domek wyposażony jest również w aneks kuchenny, salon, jadalnię oraz łazienkę z prysznicem i wc. Do dyspozycji gości pełne wyposażenie aneksu kuchennego oraz TV i radio.

Obiekt

Do dyspozycji gości duży ogród, grill.
Na terenie obiektu znajduje się parking. Akceptacja zwierząt domowych.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji dzieci plac zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Domek położony jest 100 m od brzegu jeziora, na ogrodzonej działce leśnej o powierzchni 700m2. Jezioro Dzikowskie to akwen o powierzchni 7 ha oraz średniej głębokości 2 m, z przejrzystą wodą. Jezioro obficie zarybione. Dookoła plaża oraz bogactwo lasów i przyrody.

Położenie

Zielony Holender to domek wakacyjny (kemping), znajdujący się w miejscowości Dzikowo. Obiekt położony jest na zalesionym i malowniczym terenie, tuż nad brzegiem Jeziora Dzikowskiego. Dzikowo to miejscowość zlokalizowana na południowy-wschód od Torunia, w odległości 18 km od centrum miasta. Do obiektu możliwy jest dojazd drogą wojewódzką nr 654, a następnie drogą nr 258. Pokonanie całej trasy zajmie ok. 25 minut. Do Dzikowa możliwy jest również dojazd komunikacją PKS kursującą bezpośrednio z Torunia.

trwa pobieranie danych ...