• miejsce
  • nazwa obiektu

Wyspa Edwarda Zaniemyśl

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 668 218 333
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 75 PLN
liczba miejsc: 28


  • adres: Wyspa Edwarda, Zaniemyśl, wielkopolskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe14150-175/pokój

Pokoje

Wyspa Edwarda zaprasza do skorzystania z noclegów w pokojach 1 oraz 2-osobowych. Łącznie oferuje swoim gościom 28 miejsc noclegowych ze śniadaniem. W każdym z pokoi jest łazienka z ręcznikami oraz telewizor.

Imprezy i konferencje

Na Wyspie Edwarda jest możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji.
Co roku na terenie wyspy organizowana jest impreza pt. Zaniemyskie Bitwy Morskie.

Atrakcje w obiekcie

Teren naszego ośrodka to miejsce o klimacie i wielu możliwościach wypoczynku. Wokół ośrodka rozciągają się alejki spacerowe z wieloma plenerami dla fotografów.
Dostępne są także kajaki i rowery wodne. Dla najmłodszych - kolorowe dmuchańce i zajęcia z animatorami (na indywidualne życzenie).

Gastronomia

Na Wyspie Edwarda sezonowo działa Letni Bar Pod Żubrem. W naszym menu proponujemy śniadania, dania obiadowe oraz rozmaite desery i napoje.

Położenie

Wyspa Edwarda to sezonowy obiekt noclegowy położony na wyspie, w samym centrum Jeziora Raczyńskiego, które było świadkiem życia i śmierci niezwykle barwnej postaci, jakim był hrabia Edward Raczyński. Na początku XIX w. wybudowano tu na jego polecenie tzw. Dom Szwajcarski z modrzewia. Aby dostać się na wyspę, należy przejść mostem. Zaniemyśl oddalony jest od Środy Wielkopolskiej o ok. 25 minut jazdy samochodem, natomiast od Poznania o ok. 50 minut (dojazd drogą ekspresową nr S11).

trwa pobieranie danych ...