• miejsce
  • nazwa obiektu

Centrum Turystyczno - Rekreacyjne Wyspa Edwarda Zaniemyśl

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 668 218 333
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 60 PLN
liczba miejsc: 14


  • adres: Wyspa Edwarda, Zaniemyśl, wielkopolskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe2 osobowe760/osoba

Pokoje

Centrum Turystyczno-Rekreacyjne Wyspa Edwarda zaprasza do skorzystania z noclegów w domkach w pokojach 1 oraz 2-osobowych. Łącznie oferuje swoim gościom 30 miejsc noclegowych w ofercie ze śniadaniem lub bez śniadania. W każdym z pokoi jest łazienka z przyborami toaletowymi, czajnik oraz telewizor.

Obiekt

Na terenie obiektu do dyspozycji gości miejsce na ognisko lub grill.

Imprezy i konferencje

W naszym ośrodku jest możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, a także szkoleń i konferencji.
Co roku na terenie wyspy organizowana jest impreza pt. Zaniemyskie Bitwy Morskie. Co roku w imprezie biorą udział gwiazdy polskiej estrady.

Atrakcje w obiekcie

Teren naszego ośrodka to miejsce o klimacie i wielu możliwościach wypoczynku. Wokół ośrodka rozciągają się alejki spacerowe z wieloma plenerami dla fotografów.
Dostępne są także kajaki i rowery wodne. Dla najmłodszych - kolorowe dmuchańce i zajęcia z animatorami (na indywidualne życzenie).

Gastronomia

Na terenie Centrum Turystyczno - Rekreacyjnego czynna jest codziennie restauracja. W naszym menu proponujemy śniadania, dania obiadowe oraz rozmaite desery i napoje.
Gwarantujemy ciekawe dania oraz atrakcyjne ceny posiłków.

Położenie

Centrum Turystyczno - Rekreacyjne Wyspa Edwarda to całoroczny obiekt noclegowy położony na wyspie, w samym centrum jeziora Raczyńskiego, które było świadkiem życia i śmierci niezwykle barwnej postaci, jakim był hrabia Edward Raczyński. Na początku XIX . wybudowano tu na jego polecenie tzw. dom szwajcarski z modrzewia. Aby dostać się na wyspę, trzeba przepłynąć jezioro promem, który kursuje maksymalnie co pół godziny, a w razie potrzeb częściej. Zaniemyśl oddalony jest od Środy Wielkopolskiej o ok. 25 minut jazdy samochodem, natomiast od Poznania o ok. 50 minut (dojazd drogą ekspresową nr S11).

trwa pobieranie danych ...