• miejsce
  • nazwa obiektu

Wczasy Radęcin

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 606 779 656
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 20 PLN
liczba miejsc: 18


  • adres: Radęcin, Dobiegniew, lubuskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
domki letniskowe6 osobowe3120-170/domektypu lux

Cena minimalna 140 PLN za domek przy pobycie 2 osób.
Cena za Domek Modrzew i Sosna: 140 PLN za dobę.
Cena za Domek Świerk: 160 PLN za dobę.
Cena za Domek Buk i Dąb: 120 PLN za dobę.

Domy / domki

Domek Sosna i Modrzew
Domek przeznaczony jest dla czterech osób (maksymalnie sześciu osób - rozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia również zaaranżowanie dodatkowych dwóch miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami, które można również połączyć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z podgrzewacza przepływowego gazowego. Butla z gazem jest na zewnątrz budynku. W chłodniejsze dni jest możliwość ogrzania domku przy pomocy termowentylatora w pokoju dziennym oraz grzejników elektrycznych w sypialniach (dodatkowo do dyspozycji gości przenośny termowentylator).

Domek Świerk
Domek typu holenderskiego o wysokim standardzie przeznaczony dla sześciu osób, dodatkowe rozkładane spanie w pokoju dziennym dla kolejnych dwóch osób. Domek składa się z pokoju dziennego z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków oraz połączoną z pokojem obszerną kuchnią. Ponadto trzy sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, pozostałe z dwoma łóżkami, które również można połączyć. Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi (możliwość zaaranżowania dwóch dodatkowych miejsc do spania w aneksie jadalnym), łazienka z wc, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras - jedno z pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z gazowego podgrzewacza przepływowego (butla z gazem na zewnątrz budynku). W chłodniejsze dni domek może być ogrzewany za pomocą rurowych grzejników elektrycznych zamontowanych w każdym z pomieszczeń (sterowanie grzejników przy wyłącznikach światła). Na terenie działki o powierzchni około 700m2 mieści się ognisko z rusztem do przyrządzania potraw i kije do pieczenia kiełbasek.

Domek Dąb i Buk
Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 450 mkw. Działki ogrodzone są płotem drewnianym z osobnymi wejściami i miejscami do parkowania samochodów. Do dużego pomostu i plaży jest ok. 200 m drogą gruntową. Na terenie działek znajdują się miejsca do rozpalania ogniska z przygotowanym drewnem. Dojazd do domków drogą gruntową ze wsi Radęcin (ok. 2km). Najbliższe sklepy znajdują się we wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają się lasy, teren znajduje się na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Do większej miejscowości - Dobiegniewa jest ok. 15 km. Znajdują się tam większe sklepy np. Polo Market, Avans oraz różne punkty usługowe i bankomaty.

Wyposażenie
Domki są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Na tarasie znajduje się ława z sześcioma miejscami do siedzenia oraz dodatkowe krzesła, leżak i krzesełko dla dziecka. W pokoju dziennym jest telewizor z możliwością odbioru najpopularniejszych stacji TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona: komplet talerzy, zestaw kawowy, czajnik, zestaw sztućców, pojemniki na przyprawy, garnki, patelnie, kubki, kieliszki, miseczki, ściereczki itp. W sypialniach są komplety pościeli z poszewkami z kory. Dodatkowo: trzy-funkcyjne łóżeczko turystyczne dla dziecka w wieku do lat 4 (po dodatkowym uzgodnieniu możliwość zapewnienia materaca i pościeli z poszewkami). Do dyspozycji gości duży, około 40 m2 taras w połowie zadaszony, co umożliwia w razie niepogody schronienie się przed deszczem, zaś niezadaszona część tarasu może służyć np. do korzystania z kąpieli słonecznych. Z obu tarasów rozpościera się przepiękny widok na jezioro i okolicę. Do dyspozycji gości w każdym z domków mały grill na węgiel drzewny. Po dodatkowych uzgodnieniach możliwość wynajęcia roweru turystycznego.

Obiekt

Na terenie obiektu miejsca do parkowania na terenie ogrodzonej posesji.

Na terenie obiektu także miejsce na ognisko.

Obiekt jest na terenie ogrodzonym.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy imprezy plenerowe.

Atrakcje w obiekcie

Dla dzieci: piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki.

Dla aktywnych rowery.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: spływy kajakowe, możliwość wędkowania, możliwość grzybobrania, szlaki turystyczne, ścieżka zdrowia. Atrakcje turystyczne: Muzeum Woldenberczyków, kompleks pałacowy w Mierzęcinie, Nadleśnictwo Głusko.

Położenie

Domki Modrzew i Sosna
Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 900 m2. Działki ogrodzone są płotem drewnianym ze wspólnym wejściem i miejscami do parkowania samochodów. Do brzegu jeziora jest około 100 metrów, do dużego pomostu i plaży jest około 200 metrów droga gruntową. Z domów rozciąga się ładny widok na jezioro. Na terenie działek znajduje się miejsce do rozpalania ogniska z przygotowanym drewnem. Dla najmłodszych przygotowana jest mała zjeżdżalnia oraz piaskownica i huśtawki. Dojazd do domków jest drogą gruntową ze wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają się lasy. Teren znajduje się na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Do wsi Radęcin i sklepów jest około 2 km. W Dobiegniewie (około 15 km) znajdują się większe sklepy np. Polo Market, Avans, Masarnia Serafin oraz punkty usługowe i bankomaty.

Domek Świerk
Domek typu holenderskiego znajduje się we wsi Lipnka sąsiadującej z wsią Radęcin, na sztucznie usypanym półwyspie. Całość terenu została oświetlona oraz ogrodzona. Znajduje się tam sześć ładnych, zadbanych domów całorocznych, zamieszkałych przez majętnych właścicieli działek. Ż uwagi na ww. sąsiedztwo prosimy o nie zakłócanie pozostałym mieszkańcom pobytu. Na terenie działki wyznaczone jest miejsce do parkowania dla dwóch samochodów. Działka przylega bezpośrednio do linii brzegowej. Dostęp do jeziora z prywatnego pomostu umożliwiającego kąpiel w jeziorze, opalanie się i łowienie ryb. Możliwość wypożyczenia łódki oraz roweru turystycznego (za dodatkową opłatą).

Domek Dąb i Buk
Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 450 mkw. Działki ogrodzone są płotem drewnianym z osobnymi wejściami i miejscami do parkowania samochodów. Do dużego pomostu i plaży jest ok. 200 m drogą gruntową. Na terenie działek znajdują się miejsca do rozpalania ogniska z przygotowanym drewnem. Dojazd do domków drogą gruntową ze wsi Radęcin (ok. 2km). Najbliższe sklepy znajdują się we wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają się lasy, teren znajduje się na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Do większej miejscowości - Dobiegniewa jest ok. 15 km. Znajdują się tam większe sklepy np. Polo Market, Avans oraz różne punkty usługowe i bankomaty.

Zapraszamy

Cisza i spokój sprawią, że chętnie powrócą Państwo do nas jeszcze niejeden raz!

trwa pobieranie danych ...