• miejsce
  • nazwa obiektu

Domki Letniskowe Niebiańska Plaża

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 696 785 821
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 24 PLN
liczba miejsc: 35


  • adres: ul. Piaskowa, Sarbinowo, zachodniopomorskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe5 osobowe7120-280/domek

Ceny w naszych domkach są bardzo zróżnicowanie - od 120 PLN do 280 PLN za dobę za cały domek przeznaczony dla max. 5 osób.

CENY NIŻSZE TO CENY POZA SEZONEM WYSOKIM. CENY UZALEŻNIONE SĄ OD TERMINU POBYTU GOŚCI.

Domki

Każdy domek posiada taras wraz z kompletem ogrodowym i grillem. Przed każdym domkiem znajduje się mały prywatny ogródek.
Nasze domki przeznaczone są dla maksymalnie 5 osób. W salonie znajduje się TV oraz kanapa rogowa, która po rozłożeniu zamienia się w 2-osobowe łóżko.
Aneks kuchenny połączony z salonem wyposażony jest, oprócz tradycyjnych sprzętów, w lodówkę, czajnik elektryczny oraz kuchenkę elektryczną. Domek posiada łazienkę z toaletą, prysznicem i gorącą wodą przez całą dobę.
W sypialni znajdują się 3 łóżka (1 piętrowe i jedno pojedyncze) a także szafa i półki.

Obiekt

Zapraszamy Państwa do rodzinnego ośrodka Niebiańska Plaża, położonego w urokliwej nadmorskiej miejscowości - Sarbinowie.
Naszych gości zapraszamy do przytulnych parterowych domków 4-5-osobowych o wysokim komforcie i standardzie wyposażenia.
Teren działki jest ogrodzony i zamykany na noc. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking.

Atrakcje w obiekcie

Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Atrakcje w pobliżu

Sarbinowo to niewielka miejscowość nadmorska oddalona 7 km od Mielna. Atrakcją turystyczną we wsi jest neogotycki kościół z 1856 roku. Wzniesiony w XIX wieku na miejscu zagrożonej konstrukcyjnie średniowiecznej świątyni. Zbudowany na planie ośmiokąta z wysoką wieżą może się poszczycić wspaniałymi witrażami w ostrołukowych oknach.
Gąski - to spokojna nieduża miejscowość pomiędzy Ustroniem Morskim a Sarbinowem. W Gąskach znajduje się latarnia morska, która jest udostępniona do zwiedzania - można z jej szczytu podziwiać piękną panoramę okolicy, u stóp latarni zlokalizowane są punkty handlowe z pamiątkami oraz gastronomiczne. Materiały do jej budowy przywożono łodziami i wyładowywano przy specjalnie do tego celu zbudowanym pomoście.
Chłopy - wieś w gminie Mielno, sąsiaduje z Sarbinowem. Jest jedyną wsią w Polsce wpisaną do rejestru zabytków z zachowanym tradycyjnym układem rybackiej osady oraz domami z XIX wieku ozdobionymi ludowymi malowidłami. Dzisiejsza wieś znajduje się w miejscu datowanej już w XIII wieku osady słowiańskiej Borowo (nazwa pochodząca się od ówczesnych rozległych borów). Zabroniono tu budowania kilkupiętrowych domów dzięki czemu jest to jedna z najładniejszych miejscowości letniskowych na polskim wybrzeżu.

Położenie

Nasz ośrodek znajduje się zaledwie 200 m od morza, w spokojnej i cichej okolicy.
Od tętniącego życiem centrum z licznymi atrakcjami dzieli nas krótki - bo zaledwie 10 minutowy spacer.
Czysta, szeroka i niezatłoczona plaża, wzdłuż której rozciąga się szeroka promenada zaspokoi Państwa wakacyjne oczekiwania.

Atuty

Nasz ośrodek jest ośrodkiem typowo rodzinnym. Oferujemy przytulne, parterowe domki w pełni wyposażone. Każdy domek posiada swój mały ogródek.
Do plaży jest zaledwie 200 m.

MEGA PROMOCYJNE CENY W MAJU, CZERWCU, OD DRUGIEJ POŁOWY SIERPNIA ORAZ WE WRZEŚNIU - DOMKI JUŻ OD 120 PLN ZA DOBĘ - ZAPRASZAMY!

Zapraszamy

Zapewniamy niezawodną, kompleksową obsługę i wysoką jakość usług. Odwiedź Niebiańską Plażę na facebooku!
Zapraszamy.

trwa pobieranie danych ...