• miejsce
  • nazwa obiektu

Domy Całoroczne Nad Jeziorem Niegocin na Mazurach

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

telefon: 88966...
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 48 PLN
liczba miejsc: 21


  • adres: ul. Akacjowa 14, Rydzewo, Miłki, warmińsko-mazurskie
  • GPS:


kontakt / wyślij zapytanie

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
dom letniskowy5 osobowy1300-450/domdrewniane,dla osób niepełnosprawnych
dom letniskowy7 osobowy1350-500/dommurowane,dla osób niepełnosprawnych
dom letniskowy7 osobowy1350-500/dommurowane,dla osób niepełnosprawnych
dom letniskowy7 osobowy1300-450/dommurowane,dla osób niepełnosprawnych

DOMY WYPOCZYNKOWE W RYDZEWIE K/GIŻYCKA NAD J. NIEGOCIN I BOCZNE W CENTRUM MAZUR Z WŁASNYM CERTYFIKOWANYM PLACEM ZABAW DLA DZIECI KLIATYZOWANE DO KRÓTKOTERMINOWEGO WYNAJĘCIA

.

Dom I ul. Akacjowa 14: w stylu dworkowym piętrowy z zadaszonym tarasem 7(9*) osobowy, posiadający salon z kominkiem, kuchnie, trzy sypialnie, dwie łazienki, trzy łóżka podwójne i cztery pojedyncze klimatyzację/pompę ciepła + ogrzewanie podłogowe i kominkowe. Wyposażenie stanowi m.in. kuchenka gazowa, piekarnik el. lodówka, zmywarka, żelazko. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 350,- do 6 lipca, 500,- od 7 lipca do 20 sierpnia i 350,- od 21 sierpnia. 

.

Dom II Słoneczna 11C piętrowy z zadaszonym tarasem 7(9*) osobowy posiadający salon z piecem kaflowym i aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienkę, dwa łóżka podwójne i 7 pojedynczych. klimatyzacje/pompę ciepła i ogrzewanie podłogowe i kominkowe. Wyposażenie stanowi m.in pralka kuchnia el. indukcyjna zmywarka lodówka żelazko. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Ceny: do 6 lipca 350,-, od 7 lipca do 20 sierpnia 500,-  i od 21 sierpnia 350,- 

.

Dom III Słoneczna 11B piętrowy 7(9*) osobowy posiadający salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienkę, jedno łóżko podwójne i 7 pojedynczych. Klimatyzacje/pompę ciepła oraz ogrzewanie na podczerwień. Wyposażenie stanowi m.in. kuchenka indukcyjna lodówka duży profesjonalny parasol ogrodowy.  Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 300,- do 6 lipca, 450,- od 7 lipca do 20 sierpnia  i 300,- od 21 sierpnia. 

.

Dom IV Słoneczna 11 piętrowy 5(7^) osobowy: posiadający salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie na piętrze oraz duży balkon widokowy, łazienkę, jedno łóżko podwójne i 5 pojedynczych klimatyzację/pompę ciepła oraz ogrzewanie elektryczne podłogowe. Wyposażenie stanowi kuchenka indukcyjna i lodówka. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 300,- do 6 lipca, 450,- od 7 lipca do 20 sierpnia, 300,- od 21 sierpnia,

.

OD SEZONU WAKACYJNEGO 2023 RUSZA WSPÓLNY DLA NASZYCH  DOMÓW CERTYFIKOWANY PROFESJONALNY BEZPIECZNY PLAC ZABAW DLA DZIECI.

.

Domy są całoroczne/posiadają klimatyzację i ogrzewanie (uruchomiane w okresie poza wakacyjnym) i wyposażone są w kuchenkę elektryczno-gazową z piekarnikiem (na ul. Akacjowej) lub indukcyjną (wszystkie przy ul. Słonecznej), Dom przy ul. Słonecznej 11C dodatkowo posiada zmywarkę i elektryczny piekarnik. Wszystkie domy posiadają lodówki z zamrażarką, komplet naczyń i akcesoriów kuchennych. Na wyposażeniu znajdują się  grille. Położone są ok. 200-300 m od kilku plaż i wielu punktów gastronomicznych (restauracje, jadłodajnie, smażalnie ryb, bary, pizzerie, lodziarnie, W miejscowości funkcjonują trzy sklepy. Miejscowość posiada kilka portów z wypożyczalniami jachtów, skuterów, łodzi motorowych, rowerów, meleksów itd. W sezonie letnim w kilku restauracjach niemal codziennie odbywają się koncerty zespołów muzycznych.

INFORMACJE DODATKOWE:

* każda dodatkowa osoba (*) powyżej podstawowego limitu miejsc dodatkowa opłata 50,-     

* klimatyzacja dostępna od temperatury 28 ^C                                                                                                                      * pralka ogólnodostępna przy ul. Akacjowej 14 (cena wg prania do temp. 40C* 40,- powyżej 50,-),                                    *  dom II posiada pralkę.
* Wi-Fi dotyczy obiektów Słoneczna 11B i C z limitem 60 GB a przy Akacjowej 14 światłowód bez limitu. 
* parking na posesji - posesje tylko do dyspozycji wynajmującego,
* pobyt dodatkowych osób i gości z obowiązkiem zgłoszenia i do 22.00.
* pobyt psa po uzgodnieniu warunków z opłatą 20,-doba.
* drewno do kominka/pieca płatne według zużycia,
* w każdym przypadku istnieje możliwość indywidualnego negocjowania ceny i terminów,
* cisza nocna od 22.00 do 06.00,* obowiązuje zakaz chodzenia po schodach wewnętrznych w butach tzw. "szpilkach" - dot. każdego obiektu.
* obowiązuje zakaz strzelania z karabinków ASG, innych urządzeń miotających plastikowe kulki, petard, innych środków pirotechnicznych, gry w piłkę nożną (na plażach znajdują się boiska sportowe), palenia ognisk (na plażach są miejsca do palenia ognisk), mycia samochodów na posesji, wchodzenia na drzewa, zrywania owoców.
* doba pobytowa od 15.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu (istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia),
* pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 600--400 PLN - pomniejszaną o stłuczki i inne drobne zniszczenia. W przypadku wystąpienia szkody wynajmujący zobowiązany jest do jej naprawienia zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,

*Dom III osiada profesjonalny duży parasol z obowiązkiem składania podczas wiatru

* w sezonie wakacyjnym preferujemy pobyty minimum 5 dób. 
* po zakończeniu wynajmu dom należy doprowadzić do stanu przed wynajmem (posprzątać). Za nieposprzątanie pobierana jest opłata w wysokości 200 PLN. Środki czystości do sprzątania na wyposażeniu.

*od każdej osoby na rzecz gminy pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,-/doba.

*każde dziecko liczone jest jak osoba dorosła. Posiadamy łóżeczka dopłata 20,- doba.

*Pościel na wyposażeniu (nie wydajemy ręczników).

*Wszystkie domy przy ul. Słonecznej są przyjazne dla osób niepełnosprawnych/podjazdy.

* Ceny w okresie tzw. długich weekendów, sylwestra, wynajmu okazyjnego(komunie, rocznice itd.) ustalane są indywidualnie.

Domki

DOM NR I - 7(9*)-osobowy, 120 m2, przy ul. Akacjowej 14,
Dom w stylu dworkowym, murowany, wygodny, całoroczny, ogrzewany (ogrzewanie elektryczne i kominkowe).
Parter składa się z salonu z kominkiem wyposażony w dwie podwójne rozkładane kanapy, sypialni z dużym podwójnym łóżkiem, kuchni wyposażonej w kuchenkę elektryczno-gazową, lodówkę z zamrażarką. zmywarkę, łazienki z umywalką, WC i kabiną prysznicową, na parterze znajduje się duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grilla,
Piętro składa się z dwóch sypialni wyposażonych w cztery pojedyncze łóżka (możliwe dostawki) oraz WC. Obiekt posiada światłowodowe Wi-Fi. 

.

DOM NR II - 7(9*) osobowy 90m2 przy ul. Słonecznej 11C,                                                                                        Dom nowy w stylu klasycznym z dachem dwuspadowym pokryty kasztanową ceramiczną dachówką sytuowany w sąsiedztwie pozostałych naszych obiektów w tym placu zabaw dla dzieci. Posiada ogrzewanie podłogowe elektryczne, klimatyzację/pompę ciepła oraz utrzymany w starym stylu piec kaflowy na drewno. Parter składa się z salonu z dwiema rozkładanymi kanapami i aneksem kuchennym oraz łazienką. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę  kuchenkę indukcyjną, piekarnik elektryczny i lodówkę z zamrażarką., komplet naczyń. Łazienka posiada WC, umywalkę i prysznic. Piętro składa się z trzech sypialni z 7 pojedynczymi łóżkami oraz ekstra piankowymi antyalergicznymi materacami grubość 20cm. Dom wyposażony jest w  Wi Fi (do max limitu 60GB). Dom posiada duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grilla i jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

.

DOM NR III - 7(9) osobowy 75m2 przy ul. Słonecznej 11B
Dom nowy w stylu klasycznym z dachem dwuspadowym pokryty kasztanową ceramiczną dachówką sytuowany w sąsiedztwie pozostałych naszych obiektów w tym placu zabaw dla dzieci.  Dom jest ogrzewany (podczerwień) oraz pompą ciepła/klimatyzacja. Parter skalda się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę oraz kuchenkę indukcyjną. oraz łazienki z wc umywalką i kabiną prysznicową. Salon wyposażony jest w rozkładaną podwójną rogówką. Na wyposażeniu znajduje się komplet naczyń. Piętro składa się z trzech pokoi z 7 pojedynczymi łóżkami wyposażonymi w ekstra 20 cm wysokości antyalergiczne materace piankowe.  Dom wyposażony jest w Wi-Fi. (do wysokości limitu 60 GB) Dom na zewnątrz posiada częściowo osłonięty taras i jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

.

DOM IV - 5 (7) osobowy 75m2 przy ul. Słonecznej 11                                                                                                 Dom z 2018r. zbudowany z drewnianych bali z dachem dwuspadowym pokryty miedzianą ceramiczną dachówką sytuowany w sąsiedztwie pozostałych naszych obiektów w tym placu zabaw dla dzieci. Dom posiada ogrzewanie elektryczne podłogowe oraz klimatyzację/pompę ciepła. Parter składa się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę oraz kuchenkę indukcyjną oraz łazienki z WC umywalką i kabiną prysznicową. Salon wyposażony jest w rozkładaną podwójną rogówkę. Na wyposażeniu znajduje się komplet naczyń. Piętro składa się z trzech pokoi z 7 pojedynczymi łózkami z grubymi 20cm  antyalergicznymi piankowymi materacami. Dom na zewnątrz posiada częściowo osłonięty taras i jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Obiekt

Wszystkie nasze obiekty są samodzielne, ogrodzone z miejscami parkingowymi i dużą ilością zieleni, drzew, krzewów i kwiatów.

Atrakcje w obiekcie

Nasz Plac zabaw dla dzieci położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów przy ul. Słonecznej/Galindów. Plac zabaw certyfikowany bezpieczny ogrodzony przyjazny środowisku w otoczeniu zieleni.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu 250-300 m: kilka dużych, czystych, ogrodzonych plaż z ogródkami zabawowymi dla dzieci, boiska sportowe przy szkole i plażach, wypożyczalnie sprzętu wodnego, quadów, rowerów, żeglarskie mariny - Marina Lester Club (przystań-restauracja-klub motocyklowy Harley Davidson), Natangia. W pobliżu funkcjonuje także pływająca sauna, stadnina koni i parki linowe. 8 km od Rydzewa funkcjonuje trawiaste lotnisko.
W miejscowości funkcjonują całoroczne punkty gastronomiczne - restauracje, bary, pizzeria, jadłodajnia.
Duża liczba atrakcyjnych tras biegowych, rowerowych oraz do Nordic Walking.
Od 10 do 30 km: ośrodki SPA, baseny, aquaparki, zamki oraz wiele innych atrakcji w Wilkasach, Giżycku, Ogonkach, Mikołajkach i Mrągowie.
W pobliżu: Kwatery Hitlera, Lammersa, Goeringa i Himmlera, Twierdza Boyen, Święta Lipka, Galindia, Park Zwierząt w Kadzidłowie i Popielnie, Park Linowy Tajty, spływ kajakowy Krutynią i Łyną, Kanał Mazurski ze śluzami, przeprawy promowe Wierzba i Kiersztanowo, regularna trasa statków Żeglugi Mazurskiej (przystanek w Rydzewie) itd.
Zimą funkcjonują 3 wyciągi narciarskie o długości tras 400-800 m: Okrągłe 15 km, Góra Wiatrów k. Mrągowa 38 km, Gołdap 60 km.
W sezonie wypoczynkowym w miejscowości i okolicy organizowane są liczne imprezy: Wielka Majówka, Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych WRC, jeden z największych w Polsce - Festyn Lotniczy Mazury Air Show, Hip Hop Festiwal, Mistrzostwa Polski na skuterach wodnych, Festiwal Szant, Regaty o Puchar Prezesa Rady Ministrów, Bojerowe Mistrzostwa Świata i wiele innych atrakcji.

Gastronomia

W miejscowości: sklepy, smażalnie, bary, restauracje, pizzeria, jadłodajnia.

Położenie

Domy są atrakcyjnie położone w centrum Mazur, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na półwyspie oddzielającym Jeziora Niegocin i Boczne dalej Jagodne.
Do najbiższych plaż, przystani żeglarskich i punktów gastronomicznych 150 m-250 m. W miejscowości przystań dla statków pasażerskich kursujących do Mikołajek, Rucianego-Nidy, Giżycka i Węgorzewa.

Atuty

NA SEZON WAKACYJNY 2023R BĘDZIE URUCHOMIONY PRYWATNY PROFESJONALNY CERTYFIKOWANY BEZPIECZNY PLAC ZABAW DLA DZIECI

Domy do całorocznego wypoczynku, atrakcyjnie położone w pobliżu jezior Niegocin i Boczne, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w samym centrum Mazur, w miejscowości typowo turystycznej. Nadto cicha i spokojna okolica z pobliskim lasem iglastym, co umożliwia spacery, wycieczki rowerowe, wybieganie się psów. W pobliżu wakacyjne centra, jak Mikołajki, Giżycko, Mrągowo. W miejscowości znajduje się przystanek dla statków regularnej żeglugi mazurskiej. W miejscowości między innymi ponad 100-metrowe molo dla spacerowiczów i żeglarzy, jedne z najdłuższych na Mazurach przy barze Marina Lester Club (klub motorowy miłośników Harley-Davidson). Czyste i piaszczyste plaże z atrakcjami dla dzieci. Dobry dojazd z Warszawy - ok. 3 godz., Białegostoku - ok. 1,5 godz., Olsztyna - ok. 1 godz. Około 50 km do przejścia granicznego z Rosją i 100 km do granicy z Litwą.
Domy są wygodne - do swobodnego grupowego/rodzinnego wypoczynku. Położone obok lub blisko siebie. Nowe, zadbane, czyste, komfortowo wyposażone w otoczeniu zieleni, lasu i jezior z gwarantującym bezpieczeństwo ogrodzeniem. Dodatkowe atuty to spokój, cisza a jednocześnie bliskość centrum miejscowości (200-300 m) i jezior Niegocin i Boczne (200-300 m).

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

kontakt / wyślij zapytanie

trwa pobieranie danych ...