• miejsce
  • nazwa obiektu

Domy Całoroczne Nad Jeziorem Niegocin na Mazurach

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

telefon: 88966...
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 48 PLN
liczba miejsc: 21


  • adres: ul. Akacjowa 14, Rydzewo, Miłki, warmińsko-mazurskie
  • GPS:


kontakt / wyślij zapytanie

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
dom letniskowy5 osobowy1200-400/dom
dom letniskowy5 osobowy1250-440/dom
dom letniskowy6 osobowy1300-480/dom
dom letniskowy6 osobowy1300-480/dom

DOMY W RYDZEWIE NAD J. NIEGOCIN CENTRUM MAZUR DO CAŁOROCZNEGO WYPOCZYNKU.

POSIADAMY WOLNE TERMINY MAJOWE I CZERWCOWE W TYM WEEKEND BC!!! ORAZ LIPCU I SIERPNIU

W ofercie posiadamy 4 nowe, nowoczesne i komfortowo wyposażone całoroczne domy wypoczynkowe:

- ul. Akacjowa 14: w stylu dworkowym piętrowy z zadaszonym tarasem 6(10*)osobowy, salon z kominkiem, kuchnia, trzy sypialnie, dwie łazienki, trzy łóżka podwójne i cztery pojedyncze. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 300,- do k. czerwca, 400,- do 8 lipca, 480,- od 9 lipca do 21 sierpnia i 350,- od 22 do 28 sierpnia. Od 29 sierpnia cena wynosi 300,- .


- ul. Słoneczna 11C piętrowy z zadaszonym tarasem 6(9*)osobowy, salon z piecem kaflowym z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka, dwa łóżka podwójne i 7 pojedynczych. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 300,- do k. czerwca, 400,- do 8 lipca, 480,- od 9 lipca do 21 sierpnia, 350,- od 22 do 28 sierpnia. Od 29 sierpnia cena wynosi  300,-.


-ul. Słoneczna 11B piętrowy 5 (7*)osobowy, salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienka, jedno łóżko podwójne i 7 pojedynczych. Posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 280,- do k. czerwca, 350,- do 8 lipca, 440,- od 9 lipca do 21 sierpnia  300,- od 22 do 28 sierpnia. od 29 sierpnia cena wynosi 280,-

- ul. Słoneczna 11 piętrowy 5(6) osobowy: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, jedno łóżko podwójne i 5 pojedynczych. posesja samodzielna ogrodzona w otoczeniu drzew i krzewów z miejscami parkingowymi. Cena 250,- do k. czerwca, 300,- do 8 lipca, 400,- od 9 lipca do 21 sierpnia, 300,- od 22 do 28 sierpnia, 250,- od 29 sierpnia.


Domy są całoroczne/posiadają ogrzewanie (uruchomiane w okresie poza wakacyjnym) i wyposażone są w kuchenkę elektryczno-gazową z piekarnikiem (na ul. Akacjowej) lub indukcyjną (wszystkie przy ul. Słonecznej), Dom przy ul. Słonecznej 11C dodatkowo posiada zmywarkę i elektryczny piekarnik. Wszystkie domy posiadają lodówki z zamrażarką, komplet naczyń i akcesoriów kuchennych. Na wyposażeniu znajdują się  grille. Położone są ok. 200-300 m od kilku plaż i wielu punktów gastronomicznych (restauracje, jadłodajnie, smażalnie ryb, bary, pizzerie, lodziarnie, W miejscowości funkcjonują trzy sklepy. Miejscowość posiada kilka portów z wypożyczalniami jachtów, skuterów, łodzi motorowych, rowerów, meleksów itd. W sezonie letnim w kilku restauracjach niemal codziennie odbywają się koncerty zespołów muzycznych.

INFORMACJE DODATKOWE:* każda dodatkowa osoba (*) powyżej podstawowego limitu miejsc dodatkowa opłata 50,-
* pralka ogólnodostępna przy ul. Akacjowej 14 (pranie do temp. 40C* 30,- powyżej 40,-),
* Wi-Fi dotyczy obiektów przy Akacjowej 14 i Słonecznej 11B i 11C,
* parking na posesji - posesje tylko do dyspozycji wynajmującego,
* pobyt dodatkowych osób i gości z obowiązkiem zgłoszenia i do 22.00.
* pobyt psa po uzgodnieniu warunków z opłatą 20,-doba.
* drewno do kominka/pieca płatne według zużycia,
* w każdym przypadku istnieje możliwość indywidualnego negocjowania ceny i terminów,
* cisza nocna od 22.00 do 06.00,* obowiązuje zakaz chodzenia po schodach wewnętrznych w butach tzw. "szpilkach" - dot. każdego obiektu.
* obowiązuje zakaz strzelania z karabinków ASG, innych urządzeń miotających plastikowe kulki, petard, innych środków pirotechnicznych, gry w piłkę nożną (na plażach znajdują się boiska sportowe), palenia ognisk (na plażach są miejsca do palenia ognisk), mycia samochodów na posesji, zrywania owoców drzew i krzewów,
* doba pobytowa od 15.00 w dniu przyjazdu do 10.00 w dniu wyjazdu (istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia),
* pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 400 PLN - pomniejszaną o stłuczki i inne drobne zniszczenia. W przypadku wystąpienia szkody wynajmujący zobowiązany jest do jej naprawienia zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
* w sezonie wakacyjnym preferujemy pobyty minimum 6 dób. 
* po zakończeniu wynajmu dom należy doprowadzić do stanu przed wynajmem (posprzątać). Za nieposprzątanie pobierana jest opłata w wysokości 200 PLN. Środki czystości do sprzątania na wyposażeniu.

*od każdej osoby na rzecz gminy pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,-/doba.

*każde dziecko liczone jest jak osoba dorosła.

*Pościel na wyposażeniu (nie wydajemy ręczników).

*Wszystkie domy przy ul. Słonecznej są przyjazne dla osób niepełnosprawnych/podjazdy.

* Ceny w okresie tzw. długich weekendów, sylwestra, wynajmu okazyjnego(komunie, rocznice itd.) ustalane są indywidualnie.

Domki

DOM NR I - 6(10*)-osobowy, 110 m2, przy ul. Akacjowej 14,
Dom w stylu dworkowym, murowany, wygodny, całoroczny, ogrzewany (ogrzewanie elektryczne i kominkowe).
Parter składa się z salonu z kominkiem wyposażony w dwie podwójne kanapy do spania, Sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem. Kuchnia wyposażona jest w kuchnię elektryczno-gazową, lodówkę z zamrażarką. Łazienka posiada umywalkę, WC i kabinę prysznicową, Dom posiada duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grilla,
Piętro składa się z dwóch sypialni wyposażonych w cztery pojedyncze łóżka, z możliwością dostawki w większej sypialni,
Na wyposażeniu: kino domowe z radio/CD,  TV, Wi-Fi. 

DOM NR II - 6(9*) osobowy, 90m2 przy ul. Słonecznej 11C, sytuowany ok 300m od domu przy ul. Akacjowej 14, i obok domu nr IV. Posiada ogrzewanie podłogowe elektryczne i piec kaflowy na drewno.
Parter składa się z salonu z dwiema rozkładanymi kanapami i aneksem kuchennym oraz łazienką. Kuchnia posiada kuchenkę indukcyjną, piekarnik elektryczny i lodówkę z zamrażarką. kuchnia wyposażona jest w komplet naczyń. Łazienka posiada WC, umywalkę i prysznic. Piętro składa się z trzech sypialni z 7 pojedynczymi łóżkami. Dom wyposażony jest w TV Wi Fi, zmywarkę. Dom posiada duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe oraz grilla. Dom przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

DOM NR III - 5(6*) osobowy, 70 m2, przy ul. Słonecznej 11, położony jest obok domu nr IV i ok. 300 m od domu przy ul. Akacjowej 14I, Dom posiada ogrzewanie podłogowe elektryczne.
Parter składa się z salonu z rozkładaną podwójną rogówką i aneksu kuchennego i łazienki, na zewnątrz posiada częściowo zadaszony taras. Kuchnia posiada na wyposażeniu kuchenkę indukcyjną oraz lodówkę z zamrażarką. Na wyposażeniu znajduje się komplet naczyń. Łazienka posiada WC, prysznic termostatyczny i umywalkę wyposażoną w baterię czasową.
Piętro składa się z dwóch pokoi z 5 pojedynczymi łóżkami i obszernego balkonu.
Dom wyposażony jest w TV. Dom jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych

DOM NR IV - 5(7*) osobowy, 76 m2,  przy ul. Słonecznej 11B położony pomiędzy domem nr II i III i ok. 300 m od domu przy ul. Akacjowej 14I, Dom jest ogrzewany (podczerwień).
Parter składa się z salonu z rozkładaną podwójną rogówką i aneksu kuchennego i łazienki,  na zewnątrz posiada niezadaszony taras. Kuchnia posiada płytę indukcyjną i lodówkę z zamrażarką. Na wyposażeniu znajduje się komplet naczyń. Łazienka posiada WC, termostatyczny prysznic i umywalkę z baterią czasową.. Piętro składa się z trzech pokoi z 7 pojedynczymi łóżkami.  Dom wyposażony jest w TV i Wi-Fi. Dom jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Obiekt

Wszystkie nasze obiekty są samodzielne, ogrodzone z miejscami parkingowymi i dużą ilością zieleni, drzew, krzewów i kwiatów.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu 150-250 m: kilka dużych, czystych, ogrodzonych plaż z ogródkami zabawowymi dla dzieci, boiska sportowe przy szkole i plażach, wypożyczalnie sprzętu wodnego, quadów, rowerów, żeglarskie mariny - Marina Lester Club (przystań-restauracja-klub motocyklowy Harley Davidson), Natangia. W pobliżu funkcjonuje także pływająca sauna, stadnina koni i parki linowe. 8 km od Rydzewa funkcjonuje trawiaste lotnisko.
W miejscowości funkcjonują całoroczne punkty gastronomiczne - restauracje, bary, pizzeria, jadłodajnia.
Duża liczba atrakcyjnych tras biegowych, rowerowych oraz do Nordic Walking.
Od 10 do 30 km: ośrodki SPA, baseny, aquaparki, zamki oraz wiele innych atrakcji w Wilkasach, Giżycku, Ogonkach, Mikołajkach i Mrągowie.
W pobliżu: Kwatery Hitlera, Lammersa, Goeringa i Himmlera, Twierdza Boyen, Święta Lipka, Galindia, Park Zwierząt w Kadzidłowie i Popielnie, Park Linowy Tajty, spływ kajakowy Krutynią i Łyną, Kanał Mazurski ze śluzami, przeprawy promowe Wierzba i Kiersztanowo, regularna trasa statków Żeglugi Mazurskiej (przystanek w Rydzewie) itd.
Zimą funkcjonują 3 wyciągi narciarskie o długości tras 400-800 m: Okrągłe 15 km, Góra Wiatrów k. Mrągowa 38 km, Gołdap 60 km.
W sezonie wypoczynkowym w miejscowości i okolicy organizowane są liczne imprezy: Wielka Majówka, Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych WRC, jeden z największych w Polsce - Festyn Lotniczy Mazury Air Show, Hip Hop Festiwal, Mistrzostwa Polski na skuterach wodnych, Festiwal Szant, Regaty o Puchar Prezesa Rady Ministrów, Bojerowe Mistrzostwa Świata i wiele innych atrakcji.

Gastronomia

W miejscowości: sklepy, smażalnie, bary, restauracje, pizzeria, jadłodajnia.

Położenie

Domy są atrakcyjnie położone w centrum Mazur, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na półwyspie oddzielającym Jeziora Niegocin i Boczne dalej Jagodne.
Do najbiższych plaż, przystani żeglarskich i punktów gastronomicznych 150 m-250 m. W miejscowości przystań dla statków pasażerskich kursujących do Mikołajek, Rucianego-Nidy, Giżycka i Węgorzewa.

Atuty

Domy do całorocznego wypoczynku, atrakcyjnie położone w pobliżu jezior Niegocin i Boczne, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w samym centrum Mazur, w miejscowości typowo turystycznej. Nadto cicha i spokojna okolica z pobliskim lasem iglastym, co umożliwia spacery, wycieczki rowerowe, wybieganie się psów. W pobliżu wakacyjne centra, jak Mikołajki, Giżycko, Mrągowo. W miejscowości znajduje się przystanek dla statków regularnej żeglugi mazurskiej. W miejscowości między innymi ponad 100-metrowe molo dla spacerowiczów i żeglarzy, jedne z najdłuższych na Mazurach przy barze Marina Lester Club (klub motorowy miłośników Harley-Davidson). Czyste i piaszczyste plaże z atrakcjami dla dzieci. Dobry dojazd z Warszawy - ok. 3 godz., Białegostoku - ok. 1,5 godz., Olsztyna - ok. 1 godz. Około 50 km do przejścia granicznego z Rosją i 100 km do granicy z Litwą.
Domy są wygodne - do swobodnego grupowego/rodzinnego wypoczynku. Położone obok lub blisko siebie. Nowe, zadbane, czyste, komfortowo wyposażone w otoczeniu zieleni, lasu i jezior z gwarantującym bezpieczeństwo ogrodzeniem. Dodatkowe atuty to spokój, cisza a jednocześnie bliskość centrum miejscowości (200-300 m) i jezior Niegocin i Boczne (200-300 m).

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

kontakt / wyślij zapytanie

trwa pobieranie danych ...