• miejsce
  • nazwa obiektu

Dworek na Końcu Świata - Biebrzańskie Safari

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

telefon: 60027...
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 60 PLN
liczba miejsc: 12
kontakt / wyślij zapytanie

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe2120-160/pokójdrewniane, z kuchnią
pokoje3 osobowe1180-240/pokójdrewniane, z kuchnią
domki letniskowe5 osobowy1260-430/domekdrewniane, z kuchnią

Wysokość opłat w gospodarstwie zależą od terminu pobytu, długości pobytu i atrakcji wliczonych w cenę. Do ceny w domku należy doliczyć opłatę za zużytą energię elektryczną. Dokładną kalkulację kosztów pobytu podajemy na telefon lub maila. Błyskawiczna odpowiedz wyłącznie na telefon.

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Pole namiotowe  " Biebrzańskie Safari " ma niezwykłe bagienne położenie. Takie położenie daje przyjemność biwakowania na tzw " dziko " z dostępem do cywilizacyjnych udogodnień. Do dyspozycji gości : wiata z kominkiem, wieża widokowa, pełne zaplecze sanitarne - łazienka, prysznic, WC, ciepła woda, zmywak , Przyłącza prądowe na każdej parceli,  stanowisko serwisowania kamperów i przyczep kempingowych.

Ceny na polu namiotowym za dobę:

* osoba - 15-20 PLN,

* namiot - 8-20 PLN,

* przyczepa kempingowa - 12-20 PLN,

* samochód kempingowy -12-30 PLN,

* motocykl, samochód, bus - 3-15 PLN.

Pokoje

W naszym gospodarstwie jest do dyspozycji gości prawe skrzydło budynku " Chaty Hanki i Rumcajsa " gdzie znajdują się dwa pokoje dwuosobowe i jeden pokój trzyosobowy, o nazwach - " łoś, bóbr i wilk " i dwie łazienki.  Do dyspozycji jest kuchnio / jadalnia wyposażona jest we wszystko co niezbędne by można było we własnym zakresie przygotować całodzienne wyżywienie. Goście mają do dyspozycji cały teren naszego podwórka - 1 ha z wydzielonymi przytulnymi  miejscami do odpoczynku na świeżym Biebrzańskim powietrzu.

Domki

Domek letniskowy 5 osobowy, zbudowany jest w całości z drewna, meble są drewniane, wszystko utrzymane w klimacie wiejsko - przyrodniczym. Domek jest wygodny i przytulny, daje możliwość zakwaterowania do pięciu osób. Na parterze znajduje się salonik , aneks kuchenny i łazienka. Na poddaszu są sypialnie. Domek posiada ganek, miejsce do grilowania,  kawałek swojego podwórka które jest ogrodzone i oczywiście parking na dwa samochody.

Obiekt

Do dyspozycji gości:

* wieża widokowa

* miejsce piknikowe (wiata ze stołem i ławami),

* miejsce na ognisko,

* grill,

* miejsce parkingowe.

* wypożyczalnia sprzętu wodnego

* wypożyczalnia rowerów

Atrakcje w obiekcie

Największą atrakcją naszego gospodarstwa jest jego rewelacyjne - odludne położenie wewnątrz Biebrzańskiego Parku Narodowego. By jeszcze bardziej przybliżyć naszym gościom kontakt z naturą na terenie gospodarstwa została zbudowana wieża widokowa z której można podziwiać panoramę biebrzańskich bagien i żyjące na bagnach łosie. do dyspozycji gości są również wiaty turystyczne i miejsca do grilowania. Na życzenie gości rozpalamy ognisko.

Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego. Do dyspozycji gości są:

* tratwy biebrzańskie 6-osobowe i 4 osobowe,

* tratwy biesiadne małe i duże,

* kajaki i canoe.

* rowery

* wodery do wędrówki po bagnach i moczarach.

Atrakcje w pobliżu

W pobliżu:

* Biebrzańskie safari - spływy tratwami biebrzańskimi i biesiadnymi.

* Spływy kajakowe Biebrza i Kanałem Augustowskim.

* Biebrzańskie safari - wyprawy na bagna biebrzańskie z przewodnikiem.

* Biebrzańskie safari -  wyprawy samochodowo-piesze Doliną Biebrzy.

* Biebrzański Park Narodowy i rezerwat Czerwone Bagno - Polski Sybir.

* Carska Twierdza Osowiec.

* Linia Mołotowa - bunkry z czasów II wojny światowej.

* Biebrza i Kanał Augustowski ze śluzami.

Gastronomia

Możliwość całodziennego wyżywienia (śniadanie, obiadokolacja) - 80 PLN/osoba/doba.

Położenie

Gospodarstwo agroturystyczne  * Dworek na Końcu Świata * położony jest na Podlasiu. W centralnej części Podlasia znajduje się Biebrzański Park Narodowy, samym środku parku znajduje się mała wieś Kopytkowo i nasze gospodarstwo agroturystyczne.

Atuty

Największym atutem i zarazem atrakcją naszego gospodarstwa agroturystycznego jest jego odludne położenie w środku Biebrzańskiego Parku Narodowego. Takie usytuowanie gospodarstwa daje 100% gwarancje obcowania na co dzień z dziewiczą biebrzańską przyrodą, która to nie rzadko sama wchodzi lub wlatuje na nasze podwórko. Gwarantem ciszy i spokoju w okolicy jest lokalizacja wsi Kopytkowo wewnątrz parku narodowego i że jest to maleńka osada zagubiona gdzieś na końcu świata , którą to zamieszkuje na stałe zaledwie trzy rodziny.

Zapraszamy

Wszystkich miłośników ciszy i przyrody którzy chcieli by bliżej poznać Biebrzański park Narodowy i Bagna Biebrzańskie zapraszamy do skorzystania z usług naszego gospodarstwa agroturystycznego.

kontakt / wyślij zapytanie

trwa pobieranie danych ...