• miejsce
  • nazwa obiektu

Połom Nad Jeziorem

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

telefon: 66376...
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 134 PLN
liczba miejsc: 6
kontakt / wyślij zapytanie

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
domki letniskowe6 osobowy1820-950/domek

UWAGA. Wynajmujemy tylko cały domek.

Nie wynajmujemy pojedynczych pokoi w domku.

--------------------------------------------------------------------------

Cena 137 PLN od osoby obowiązuje gdy z domku korzysta jednocześnie sześć osób.

Cena w sezonie niskim  28.04 - 30.06  i  1.09 - 31.10  820,- PLN za dobę.

Cena w sezonie wysokim  1.07 - 31.08  950,- PLN za dobę.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20%. Wpłaty należy dokonać do 2 dni od momentu dokonania rezerwacji.

Dane do przelewu:

Odbiorca: Katarzyna Kowalczyk

Nr konta: 86 1030 0019 0109 8518 0066 2445 (PLN)

Domki

Domek "Połom nad Jeziorem" położony jest nad jeziorem Zdróżno i posiada bezpośredni dostęp do wody. Do Państwa dyspozycji jest prywatny pomost. W domu znajduje się salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, 2 łazienki oraz 3 sypialnie. Polecamy gorąco śniadanie na zewnątrz z pięknym widokiem na jezioro. Działka o powierzchni 1200 m2, na której usytuowany jest domek jest ogrodzona i zadrzewiona, a dla Państwa dyspozycji przygotowana jest huśtawka, altanka, grill i hamak, a dla najmłodszych piaskownica wraz z całym wyposażeniem. Możecie Państwo korzystać z trzech przygotowanych rowerów GIANT, dwuosobowego kajaka oraz pontonu 4 osobowego typu rib wraz z silnikiem elektrycznym. Dla miłośników wędkarstwa przygotowany jest sprzęt do wędkowania, a dla miłośników kiełbasek i pieczonych ziemniaków, miejsce na ognisko.

Położenie

Jeżeli szukacie wspaniałego miejsca nad najpopularniejszym szlakiem kajakowym, to miejscowość Połom nad jeziorem Zdróżno jest idealnym wyborem. Zaledwie kilka kilometrów od tej miejscowości trafimy do Spychowa, gdzie będziemy mogli zrobić większe zakupy, skorzystać z restauracji (polecamy pierogi w Leśnym Zakątku) oraz takich rozrywek jak park linowy czy wypożyczalnia quadów. Będzie można również odwiedzić słynną smażalnię ryb w Spychowie. Do znanego i lubianego parku dzikich zwierząt dzieli nas tylko 25 minut jazdy. Można też skorzystać z pobliskiej stadniny koni. Warta odwiedzenia jest również Galindia w miejscowości Iznota - jest to kraina historycznego plemienia Galindów.

kontakt / wyślij zapytanie

Kalendarz wolnych miejsc

trwa pobieranie danych ...