• miejsce
  • nazwa obiektu

Miłe Noclegi w Średniej Wsi

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 692 147 601
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 30 PLN
liczba miejsc: 10


  • adres: Średnia Wieś, Hoczew, podkarpackie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe530/osobamożliwość dostawek

Cena za nocleg wynosi 30 PLN za osobę.

Apartamenty

Proponujemy Państwu wypoczynek w wygodnych dwuosobowych pokojach, które znajdują się w dwóch apartamentach - trzy i dwupokojowym, mieszczących się na oddzielnych kondygnacjach budynku mieszkalnego.

Na pierwszej kondygnacji znajduje się ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona w naczynia, sztućce, lodówkę, kuchenkę gazową, zlew, duży stół do spożywania posiłków, trzy pokoje dwuosobowe z dużymi łóżkami sypialnymi małżeńskimi i dwie łazienki. Oferta skierowana jest do par indywidualnych jak i grupy sześcioosobowej.

Na drugiej kondygnacji również znajduje się ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona w naczynia, sztućce, lodówkę, kuchenkę gazową, zlew, duży stół do spożywania posiłków, dwa pokoje i jedna łazienka. Oferta skierowana jest do par indywidualnych jak i grupy cztero lub sześcioosobowej.

Każdy z proponowanych pokoi posiada na wyposażeniu telewizor.

Obiekt

Za budynkiem mieszkalnym znajduje się ogród, wysoko ogrodzony żywopłotem z altaną oraz tarasem wypoczynkowym. W ogrodzie znajdują się co najmniej dwa miejsca do grillowania lub zapalenia ogniska, co umożliwia spotkania w indywidualnych grupach przyjaciół. Natomiast taras jest idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku. Do dyspozycji Gości bezpieczne miejsce do parkowania samochodów.
Obiekt wyposażony i przystosowany jest dla osób dorosłych.

Atrakcje w pobliżu

Warto zobaczyć drewniany kościół pw. Wniebowzięcia Matki Bożej z XVI w., park dworski z pomnikami przyrody, zabytkowa dzwonnica cerkiewna oraz rezerwat przyrody Grąd.

Położenie

Zapraszamy do położonej nad rzeką San, spokojnej miejscowości Średnia Wieś, która oddalona jest od Polańczyka o około 7 km, a od Soliny o około 13 km.
Do sklepu 50 m. Rzeka San w odległości 300 m. Do rzeki Hoczewki 2 km.

Zapraszamy

Wszystkich chętnych Gości serdecznie zapraszamy i z góry dziękujemy za skorzystanie z naszej taniej oferty noclegowej.

trwa pobieranie danych ...