• miejsce
  • nazwa obiektu

Dom Letniskowy Leśny Zakątek

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 784 223 730
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 240 PLN
liczba miejsc: 6


  • adres: Głodowo, Maradki, warmińsko-mazurskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
dom letniskowy6 osobowy1240-300/domek

Domy / domki

Domek 6-osobowy z możliwością dostawki. 2 sypialnie, duży pokój z aneksem kuchennym + łazienka. Chłodniejszymi wieczorami można posiedzieć przy ciepłym kominku, który ogrzewa cały domek. W aneksie znajduje się stara kuchnia kaflowa, gdzie na ogniu można przyrządzać sobie dania, kuchnia ta grzeje również wodę w domku. Dla leniwych jest oczywiście też dwupalnikowa kuchenka gazowa. Do dyspozycji gości jest również duża lodówka z zamrażarką.

Obiekt

Odgrodzony teren z grillem, miejscem ogniskowym i siedziskiem podwórkowym. Wspaniałe miejsce na wypoczynek dla rodziny lub grupy przyjaciół.

Atrakcje w pobliżu

Jeżeli chcesz w ciszy i spokoju odpocząć od natłoku pracy i hałasu w mieście to idealnie trafiłeś. Domek położony jest na półwyspie pomiędzy dwoma jeziorami Lampackim i Lampaszem, w samym sercu Mazur. Często można tu spotkać sarny, zające, czy różne inne dzikie zwierzaki, które przemieszczają się po polanach pomiędzy lasami.

Wyjątkowe położenie domku w oddaleniu od wsi pozwala zapomnieć o zgiełku cywilizacyjnym, w ciszy obcować z piękną przyrodą, oddychać czystym powietrzem, korzystać z kąpieli w bardzo czystych jeziorach. Jest również możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego z oddalonych o kilka kilometrów ośrodków wypoczynkowych.

Położenie

Domek na Mazurach na leśnej polanie, 2 km od miejscowości Maradki, 450 m od jeziora, przy szlaku kajakowym rzeką Krutynia. Wokół tylko lasy i jeziora - sama natura.

trwa pobieranie danych ...