• miejsce
  • nazwa obiektu

Apartamenty Hanza Tower Gold

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 696 785 821
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 220 PLN
liczba miejsc: 12


  • adres: al. Wyzwolenia, Szczecin, zachodniopomorskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4 osobowe3300-400/apartament

Zachęcamy do rezerwacji noclegów online. Pełny regulamin rezerwacji online na dole strony w zakładce >Zapraszamy oraz przy formularzu rezerwacji online.

Apartamenty

Komfortowe, nowoczesne apartamenty typu Studio pow. 34 m2 z klimatyzacją.

W apartamentach aneks kuchenny z salonem, odgrodzona część z sypialnią, taras, łazienka.

Salon z aneksem kuchennym - jadalnia, sofa rozkładana, TV (bezpłatnie Amazon Prime), internet Wi-Fi, ogrzewanie.

Aneks kuchenny z wyposażeniem - lodówka, płyta kuchenna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, stół.

Łazienka z prysznicem.

Taras z widokiem na miasto.

Obiekt

W obiekcie bezpłatny dostęp do kompleksu SPA z basenem, saunami i jacuzzi. 

W apartamencie bezpłatny dostęp do internetu. Nie posiadamy miejsca parkingowego.

Zwierzęta nie są akceptowane. Minimalny wiek osoby meldującej się to 18 lat.

Palenie jest zabronione na terenie całego obiektu. Organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona.

Cisza nocna w godzinach 22.00-6.00.

Zapraszamy

Zapraszamy do rezerwacji online noclegów. Poniżej regulamin rezerwacji online:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku 50% wartości rezerwacji przelewem w ciągu 3 dni roboczych – informacja o wysokości wskazana jest przy składaniu rezerwacji na podstawie długości pobytu. Termin wpłaty zadatku oraz dane do realizacji płatności będą dostępne po złożeniu wstępnej rezerwacji.  Szczegóły rezerwacji i płatności zostaną przesłane także mailowo do Państwa.

Do 14 dni przed rozpoczęciem pobytu można anulować rezerwację bezpłatnie. Dane do przelewu prześlemy w potwierdzeniu wstępnej rezerwacji.

Pozostała kwota za pobyt płatna na miejscu w dniu przyjazdu. Minimalny wiek osoby meldującej się to 18 lat.

W obiekcie bezpłatny dostęp do kompleksu SPA z basenem, saunami i jacuzzi. 

W apartamencie bezpłatny dostęp do internetu. Nie posiadamy miejsca parkingowego.

Zwierzęta nie są akceptowane.

Palenie jest zabronione na terenie całego obiektu. Organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona.

Cisza nocna w godzinach 22.00-6.00.

Mają Państwo możliwość dokonania jako Klient zwrotu/anulacji zamówionej usługi zgodnie z warunkami rezerwacji. Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy/anulacji rezerwacji zgodnie z warunkami opisanymi przy składaniu zamówienia.

Mają Państwo też prawo do reklamacji – reklamacje należy składać w dniu przyjazdu lub w trakcie pobytu, aby obiekt mógł zareagować w trybie natychmiastowym. Reklamacja należy zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Reklamacje zostaną rozpatrzone najszybciej jak to możliwe, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych.

Pełne dane firmy:

Firma Handlowo-Usługowa Grzegorz Guryn, Aleksander Jarczyk, ul. Kaszubska 3/2, 70-403 Szczecin, NIP 851-204-42-17

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy mailowo: aparthanza@gmail.com lub telefonicznie: +48 451 035 500

Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO - poniżej szczegóły.

Polityka prywatności strony meteor-turystyka.pl/hanza,szczecin.html

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Apartamentach Hanza Tower Gold w Szczecinie.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Aleksander Jarczyk, ul. Kaszubska 3/2, 70-403 Szczecin, NIP 851-204-42-17 REGON 810990903 , nr telefonu +48 451 035 500.

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis meteor-turystyka.pl/hanza,szczecin.html Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.

Kalendarz wolnych miejsc

trwa pobieranie danych ...