• miejsce
  • nazwa obiektu

Apartamenty - Stare Miasto

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 668 235 286
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.


  • adres: ul. Świętojańska, Warszawa, mazowieckie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty260-400/apartament

Apartamenty

Oferowane apartamenty:

TYP 1: Apartament studio ul. Świętojańska, położone na drugim piętrze w kamienicy tuż przy bazylice św. Jana Chrzciciela, 20 m od Placu Zamkowego i 100 m od Rynku Starego Miasta. Tuż po remoncie, świetnie nadaje się dla jednej lub dwóch osób, 29 m2. W apartamencie jest salon z rozkładaną kanapą, nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia z widokiem na zieleń, łazienka z prysznicem, telewizja kablowa.

TYP 2: Apartament studio ul. Piwna, położone na pierwszym piętrze w kamienicy tuż przy Rynku Starego Miasta, 150 m od Placu Zamkowego. Tuż po remoncie, świetnie nadaje się dla maksymalnie trzech osób, 48 m2. W apartamencie jest salon z rozkładaną kanapą i elektrycznym kominkiem, aneks sypialniany z podwójnym łóżkiem, nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia z barem śniadaniowym, łazienka z prysznicem, telewizja kablowa.

TYP 3: Apartament trzypokojowy ul. Świętojańska, położone na pierwszym piętrze w kamienicy tuż przy bazylice św. Jana Chrzciciela, 60 m od Placu Zamkowego i 70 m od Rynku Starego Miasta. Tuż po remoncie, świetnie nadaje się nawet dla pięciu osób, 59 m2. W apartamencie jest duża sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon z dwoma rozkładanymi kanapami, jadalnia, w której jest również rozkładana kanapa, nowoczesna w pełni wyposażona kuchnia z widokiem na zieleń, łazienka z prysznicem, telewizja kablowa.

Obiekt

Obiekt mieści się w zabytkowej kamienicy.

trwa pobieranie danych ...