• miejsce
  • nazwa obiektu

Hotel Gotyk

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
tel. kom. 696 785 821
WAŻNE! Powołaj się na informacje FIRMY METEOR
a skorzystasz z aktualnych promocji.
za nocleg od: 100 PLN
liczba miejsc: 83


  • adres: ul. Piekary, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • GPS:


Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
apartamenty2 pokojowe2600/apartamentnocleg ze śniadaniem
pokoje1 osobowe13160-250/pokójnocleg ze śniadaniem
pokoje2 osobowe14200-290/pokójnocleg ze śniadaniem
pokoje2 osobowe270-320/pokójtypu lux,nocleg ze śniadaniem

W obiekcie jest możliwość wnoszenia opłat kartami płatniczymi.

Pokoje

W trzygwiazdkowym hotelu Gotyk znajdują się 42 pokoje oraz 2 apartamenty. Do dyspozycji klientów obiekt oddaje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z łożem małżeńskim , dwuosobowe z pojedynczymi łózkami oraz apartamenty 2 pokojowe z aneksem kuchennym. W obiekcie znajdują się łącznie 83 miejsca noclegowe.

Obiekt

Hotel Gotyk ulokowany jest w zabytkowej kamienicy gotyckiej z XV w. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Na terenie obiektu znajduje się parking do dyspozycji gości. Recepcja mówi w języku: angielskim, niemieckim.

Imprezy i konferencje

Hotel Gotyk oferuje również możliwość wynajmu sal na szkolenia, konferencje a także spotkania firmowe. Sala na 30 osób wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran oraz nagłośnienie.

Atrakcje w pobliżu

Toruń, w przeciwieństwie do innych zabytkowych miast w Polsce nie został zniszczony podczas II wojny światowej, dzięki czemu dla zwiedzających są dostępne autentyczne szlaki historyczne oraz architektura gotycka wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO w1997 roku. Silna tradycja kopernikańska oferuje turystom możliwość zwiedzania domu rodzinnego Koperników, czy wizytę w Obserwatorium Astronomicznym z jednym z największych na świecie radioteleskopów.

Gastronomia

W obiekcie podczas sezonu letniego otwierany jest taras "Podniebny Zakątek", który jednocześnie mieści 16 osób. W hotelu Gotyk zlokalizowana jest również restauracja "Ciżemka", serwująca dania kuchni europejskiej.

Położenie

Hotel Gotyk to obiekt znajdujący się w samym centrum Torunia, przy Bulwarach Wiślanych, kilka kroków od ratusza oraz Domu Kopernika. Dworzec Główny ulokowany jest w odległości 1. km od hotelu. Ulica Piekary to jedna z ważniejszych historycznie i zabytkowo miejsc Torunia. Hotel Gotyk leży w sąsiedztwie kamienic gotyckich, renesansowych i manierystycznych oraz barokowych, a także spichrzy znajdujących się na Starym Mieście.

trwa pobieranie danych ...